Bioglobal, Batman Fuarı’nda


Bioglobal AŞ, 14-17 Eylül tarihlerinde düzenlenen Batman Tarım Fuarı’nda bölge distribütörlüğünü üstlenen Berivan Tarım firmasıyla birlikte katıldı.

Güneydoğu Anadolu bölgesinde Berivan Tarım firmasıyla imzalanan bölge distribütörlüğü anlaşması uyarınca, Berivan Tarım şu illerde Bioglobal ürünlerinin dağıtımından sorumlu olacak;
 
Diyarbakır
Batman
Mardin
Muş
Van
Şırnak
Iğdır
Bingöl
Siirt
 
Batman Tarım Fuarı’nda bölge çiftçisinin yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını söyleyen Bioglobal AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özgür Ateş, şöyle konuştu, “Bölgenin büyük potansiyel taşıdığını biliyoruz. Çiftçilerimizin çevreye duyarlı, yenilikçi ürünlere olan ilgisi Bioglobal açısından bölgenin ufkunu daha da genişletiyor. Berivan Tarım’la gerçekleştirdiğimiz işbirliği ile Güneydoğu Anadolu bölgesindeki ticaret ağımızı zenginleştireceğimize inanıyoruz. Bu fuarda bunun işaretlerini aldık. İlk kez düzenlenen bu fuarın performansından da memnun kaldığımızı söylemek isterim. Gelecekte bölgedeki faaliyetlerimizi genişletmeyi ve üreticilerimizle beraber büyümeyi arzu ediyoruz.” 

BATMAN TARIM FUARI 2017

YUKARI